“Пташка” показала неприємний “подарунок”, який їй підклали на машину: темна магія світлим людям не страшна

Новини

Звільнена з полону захисниця “Азовсталі” Катерина “Пташка” Поліщук після повернення до соцмереж налякала шанувальників неприємним “подарунком”, який знайшла на своєму авто. Парамедикиня припустила, що він міг бути пов’язаний із темною магією або випадковістю, проте закликала не хвилюватися. news.obozrevatel.com

“Підклад” Катерину Поліщук не засмутив, а навпаки – надихнув на жарти. Фотографіями та своїми думками щодо цього вона поділилася в Instagram-stories (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

У День захисника України на лобовому склі свого авто “Пташка” знайшла кістку та гілку, які разом лежали в одному місці. Перше, що спало на думку парамедикині, – темне чаклування. Вона навіть пошкодувала, що не взяла із собою іконку.
''Пташка'' показала неприємний''подарунок'', який їй підклали на машину: темна магія світлим людям не страшна

“Щастя, здоров’я і подаруночок зранку. Іконку треба було брати з собою. Добре, що цвинтарної землі не поклали”, – пожартувала захисниця.

Утім вона не виключила, що неприємний “сюрприз” могли залишити, наприклад, птахи. У будь-якому випадку “Пташка” закликала не перейматися через це.

“Не хвилюйтеся, темна магія світлим людям не страшна”, – написала вона.

''Пташка'' показала неприємний''подарунок'', який їй підклали на машину: темна магія світлим людям не страшна

Оцените статью
Добавить комментарий