“Прилаштувати офіцерів у штаби”: Безугла знову “р03несла” Сирського – у чому причина

Новини

Безугла вважає, що головнокомандувач ЗСУ і Генштаб створюють нові бригади, “щоб загнати мобілізованих недонавчених людей і прилаштувати офіцерів у штаби”.

Народна депутатка Мар’яна Безугла продовжує “атакувати” Генштаб і українське військове командування.

На своїй сторінці у Facebook нардепка розкритикувала ситуацію, коли Генштаб і особисто головком Сирський створюють нові бригади.

“Головнокомандувач і Генштаб знову створюють ще нові бригади, щоб загнати мобілізованих недонавчених людей туди і прилаштувати офіцерів у штаби! Це значить, що досвідчені бригади на полі бою практично не відчують покращення мобілізації”, – зазначила Безугла.

За її інформацією, десантно-штурмові війська (ДШВ) прибрали з пріоритету поповнення. А спецпризначенцям ГУР, Командуванню Сил спеціальних операцій ЗС України заблокували переведення людей.

Нардепка вважає, що Генштаб намагається “загнати” усіх мобілізованих у піхоту і називає це “абсурдом”.

“Вже не кажу, що гроші взагалі не рахуються”, – обурюється депутатка.

За її словами, в робочій групі із законопроєкту про мобілізацію 2023-го підрахували, що створення нової піхотної бригади – це не менш ніж 20 млрд грн.

“Фактично, єдиний вихід для громадян, готових захищати свою країну в цій ситуації – не чекайте, поки вас кудись запхають, шукайте якісний підрозділ і призивайтесь туди, конкретно”, – радить Безугла.

Нагадаємо, що нардепка Мар’яна Безугла стала різко критикувати головкома ЗСУ Олександра Сирського і наближених до нього генералів. Наприкінці травня, повернувшись з фронту, народна депутатка назвала деяких генералів “злочинцями”, звинувативши їх у наступі РФ на Харківщину та провалі оборони на Покровському напрямку. Також вона попередила головкома Сирського про останній для нього “дзвіночок”.

30 травня Безугла заявила, що від моменту відставки Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України і його заміни на Олександра Сирського у структурі і принципах роботи Генштабу нічого не змінилося.

Rate article