Пропонуємо подивитися, як виглядала в молодості Наталія Сумська, вiдома як прuма театру імені Івана Франка. Талановита красуня могла дати фору будь-якій голлівудській зірці.

Новини

Пропонуємо подивитися, як виглядала в молодості Наталія Сумська, відома як прима театру імені Івана Франка. Талановита красуня могла дати фору будь-якій голлівудській зірці.

Наталія Сумська показала, який вигляд мала в молоді роки

Українська акторка та телеведуча Наталія Сумська, відома як прима Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, виступає на сцені вже 47 років. Її досвід налічує сотні ролей у театрі та кіно. Обдарована талантом, Наталія продовжує радувати глядачів і сьогодні. Пропонуємо дізнатися, як виглядала зірка на початку своєї творчої кар’єри.

Відомо, що Наталія Сумська народилася в родині акторів і багато часу проводила за лаштунками театру. За словами зірки, ще зовсім молодою вона відчула покликання стати акторкою, а її батьки завжди підтримували цю мрію.

Наталія Сумська
Наталія Сумська

Сумська почала працювати в київському театрі імені Івана Франка, де згодом зустріла своє кохання. Вона вийшла заміж за колегу, актора Анатолія Хостікоєва. Для Наталії це був другий шлюб, а для чоловіка – третій. У подружжя народився син В’ячеслав, який пішов стопами батьків і став актором.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв

Так, у молоді роки Наталія відзначилася не лише талантом, але й харизмою, успадкованою від батьків, та неабиякою красою.  Звичайно, з віком акторка змінилася, але фанати її творчості завжди пам’ятають Сумську як привабливу темноволосу дівчину, яка привертала увагу багатьох.

Наталія Сумська
Наталія Сумська

Варто зауважити, що відома акторка не веде соціальних мереж і не розповідає про своє особисте життя у публічному просторі. В одному з інтерв’ю Наталія зізналася, що не може зрозуміти молодшу сестру Ольгу, яка часто демонструє своє життя в соцмережах.

Нагадаємо, раніше Наталія Сумська розповіла про стосунки зі своєю племінницею Антоніною Паперною, яка живе та працює в росії. За її словами, родичі не підтримують зв’язок через “політичну тему”. Тоді ж вона додала, що в Антоніни своя сім’я та своє життя в іншій країні.

Rate article