Прокинувся вже в полоні: захисники України показали епічне відео з російським окупантом

Новини

Захисники України захопили у полон чергового російського окупанта на одному з напрямків. Він солодко спав на ворожій позиції, загорнувшись у яскраво-червону ковдру.

Загарбник не здогадувався про те, що трапилося, поки його не розбудили українські воїни. Як це було, бійці показали на відео. obozrevatel.com

На опублікованих захисниками України кадрах видно російські позиції, з яких, судячи з розкиданих довкола речей, окупанти швидко втікали.

Причому втікали вони так швидко, що покидали не лише свої особисті речі, а й одного з “товаришів”. Він спав під деревом, загорнувшись у яскраву червону ковдру.

Вони покидали свої речі, а також одного з "товаришів"

Тільки коли до нього підійшов український воїн і розбудив – окупант зрозумів, що відтепер став частиною обмінного фонду.

Його вираз обличчя у момент усвідомлення – безцінний.

Окупант зрозумів, що став полоненим, коли його розбудили українські воїни

У мережі при цьому жартують, що в українських лісах просто неба валяються на землі сотні доларів, натякаючи на нещодавню заяву журналіста Володимира Золкіна, що від початку вторгнення працює з полоненими росіянами, про винагороду за захоплених у полон загарбників. Їх оцінили у суму від 200 до 800 доларів за “голову”. “Найдешевшими” є бойовики ОРДЛО, найбільше “коштують” взяті у полон офіцери РФ та кадировці.

Оцените статью
Добавить комментарий