Практично по одному на день: у МВС розповіли, як “злітають у повітря” склади боєприпасів окупантів

Новини

Практично щодня Збройні сили України висаджують у повітря російські склади боєприпасів у тилу окупантів. Точні та результативні удари українських воїнів багато в чому стали можливими завдяки сучасному озброєнню, яке передали Україні західні партнери.

Втрата щонайменше по одному складу боєприпасів на день суттєво уповільнює ворога. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив радник Міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко.

“В останні дні завдяки техніці, яка прийшла із Заходу, нам вдалося фактично щодня знищувати, як мінімум, по одному складу з боєприпасами. Це безумовно уповільнює росіян”, – відзначив Денисенко.

Радник міністра внутрішніх справ пояснив: після боїв за Лисичанськ та Сєвєродонецьк ворог перейшов до нової тактики: він концентрує велику кількість техніки та живої сили на відносно невеликій території. Це дозволяє буквально “випалювати” українську землю.

І якраз успішне знищення великих складів окупаційної армії українськими військовими заважає агресорові й надалі дотримуватись цієї тактики.

“Наше головне завдання – це саме знищення складів по всьому периметру – там, де вони ближче підвозять їх до лінії фронту”, – сказав радник міністра.

Тим часом у Telegram-каналі “Американський піхотинець” з’явилася карта знищених російських складів з боєприпасами, якими точно відпрацювали американські системи HIMARS під умілим управлінням українських воїнів. Згідно з цією картою, за останні кілька тижнів Росія втратила десятки складів.

“Десь за два тижні близько 30 складів було демілітаризовано”, – коментує карту автор каналу Олександр Святов, американський морпіх, який нині захищає Україну від російської навали.

Знищені російські склади

Оцените статью
Добавить комментарий