“Поїде до наших героїв”: Влад Яма приголомшив витівкою, знайшовши на смітнику в Маямі “подарунок” для ЗСУ. Фото

Новини

Український хореограф Влад Яма, який останнім часом дедалі частіше стикається з хейтом з боку українців, вкотре зганьбився.

Він повідомив, що сусіди викинули валізу, але він підібрав її та хоче відправити українським захисникам на фронт. Знаменитість додав, він не вважає це “крадіжкою”.  obozrevatel.com

Танцюрист похвалився своєю знахідкою в Instagram-stories. Чоловіка сфотографували в той момент, коли він, стоячи біля сміттєвих бачків, розглядав нове “придбання”. Найімовірніше, селебріті вийшов на вулицю в домашньому одязі  

“Ні, це не крадіжка. Викинули сусіди, але поїде до наших героїв і не порожня”, – написав Влад Яма. 40-річний хореограф з кожним днем дедалі більше розчаровує шанувальників. До речі, він чистить коментарі під публікаціями у соціальних мережах, видаляючи всю критику.

"Поїде до наших героїв": Влад Яма приголомшив витівкою, знайшовши на смітнику в Маямі "подарунок" для ЗСУ. Фото

Нещодавно українець “вляпався” в ще один скандал, поширивши кадр у блозі на скляній дошці під час зйомок програми “Хто зверху”. Він написав під фотографією: “Тримаємося” і нарвався на хейт. Його фанати нагадали Владу, що він проживає в США і радіє життю, тоді як українські герої гинуть на фронті.

"Поїде до наших героїв": Влад Яма приголомшив витівкою, знайшовши на смітнику в Маямі "подарунок" для ЗСУ. Фото

Також суддю шоу “Танці з зірками” “рознесли” у мережі через вечірку в Маямі, яка мала російську назву. Цікаво, що захід був благодійним, на якому збиралися кошти для України. Проте організатори припустилися великої помилки.

Rate article