Повітряний розгром! ЗСУ приземлили авіацію РФ: прямо на Донбасі – деталі!

Новини

Минулої доби на Донеччині зенітні ракетні війська Повітряних сил збили російський гелікоптер, про це повідомляє пресслужба командування Повітряних сил ЗСУ

9 липня опівдні поблизу Горлівки підрозділом зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України збито вертоліт російських окупаційних військ. Є підтвердження про знищення цілі. Тип ворожого гелікоптера встановлюється, – зазначається у повідомленні.

До того ж за день, 8 липня, українські захисники знищили 5 складів боєприпасів РФ на тимчасово окупованих територіях.

Зазначимо, що Глава держави наголосив, для перемоги Україні потрібно, аби росія не мала такої великої переваги в техніці, перш за все, артилерійській, тому наша держава потребує ще більшої допомоги партнерів.

Складну ситуацію на сході України необхідно стабілізувати. Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю американському телеканалу СNN.

Глава держави наголосив, для перемоги Україні потрібно, аби росія не мала такої великої переваги в техніці, перш за все, артилерійській, тому наша держава потребує ще більшої допомоги партнерів. Зеленський зазначив, що ситуація на півдні трішки легша, а в деяких випадках вдається контратакувати.

Однак на сході ворог не рахує своїх втрат як серед техніки, так і серед особового складу.

 korupciya.com

Оцените статью
Добавить комментарий