Потрібно негайно! Термінове звернення Рєзнікова – єдиний вихід: ситуація на межі! Деталі!

Новини

Україна зможе запобігати таким варварським обстрілам, який Росія вчинила у Херсоні, якщо матиме більше зброї та боєприпасів. Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив у своєму Twitter-акаунті.

За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, нашій державі для захисту від Росії й уникнення таких трагедій необхідно більше засобів контрбатарейної боротьби, більше артилерії та боєприпасів великої дальності.

“Варварський обстріл Херсона російськими терористами – це не лише черговий воєнний злочин, а й помста його жителям, які чинили опір окупації та довели всьому світу, що Херсон – це Україна”, – зазначив Резніков.

Він підкреслив, що наявність в України необхідної зброї гарантуватиме, що “російські вбивці будуть покарані та вигнані з України”.

Міністр оборони також нагадав, що Конвенція про закони та звичаї сухопутної війни забороняє напад або бомбардування незахищених міст, сіл, будинків або будівель.

“Але російським окупантам це байдуже”, – сказав Резніков.

Раніше Резніков заявив, що Україна наступного року отримуватиме “подарунки” у сфері військової допомог.

“І я скажу відверто, не відкриваючи великих таємниць, на наступний рік у мене вже укладено багато контрактів на постачання нам необхідної і зброї, і амуніції до неї.. Хочу наголосити, що протягом усього року. Тобто системно та щомісяця, для того щоб забезпечити стабільність нашого спротиву, стабільність нашої можливості перемагати. Це дуже важливий аспект”, – наголосив Резніков.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий