Потреби немає: в ДТЕК спростували заклик до виїзду українців за кордон

Новини

ДТЕК спростувала заклик до українців щодо виїзду з країни заради економії електроенергії. Надзвичайної ситуації, яка б цього потребувала – немає.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу ДТЕК.

В інтерв’ю для британського видання ВВС генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко заявив “У нас немає надзвичайної ситуації, за якої потрібно виїжджати”.
Також він додав, що ДТEК разом з Міністерством енергетики й іншими компаніями продовжують робити усе можливе, аби енергосистема України й надалі працювала стабільно.

Станом на сьогодні енергетична сфера нашої країни витримала вже 4 хвилі масованих ударів з боку Росії.

“ЗСУ, енергетики і кожен українець роблять диво, втримуючи енергосистему. І саме тому сьогодні нема нагальної потреби залишати Україну. Втримувати роботу енергосистеми вдається унікальними рішеннями і складною системою балансування, в тому числі за допомогою стабілізаційних відключень”, – пише пресслужба.
Відзначимо, в інтерв’ю Тимченко заявив, що виїзд з України на декілька місяців міг би допомогти енергетичній системі країни та зменшити навантаження на неї.

“Якщо є можливість знайти альтернативне місце проживання ще на три-чотири місяці, це дуже допоможе системі”, – розповів голова ДТЕК.

Оцените статью
Добавить комментарий