Потап із-за кордону закликав українців “продовжувати йти до перемоги”

Новини

Продюсер та виконавець Олексій Потапенко, відомий як Потап, відлетів до Колумбії. Саме там він розвиватиме свій бізнес та музичну кар’єру.

На своїй сторінці у Instagram він написав, що Колумбія – це країна, яка визначає музичні тренди у Латинській Америці.

“Колумбійські артисти, такі як Shakira, J Balvin, Karol G та Maluma, – справжні лідери світової музичної індустрії. І, як продюсеру, я маю надзвичайну можливість познайомитися з цією країною і працювати з найкращими авторами над створенням нових суперхітів”, – написав Потап.

Нещодавно на його сторінці з’явився пост, у якому продюсер поміркував про складнощі, які неминуче чекають на людину, яка обрала шлях саморозвитку.

А потім Потап звернувся до співвітчизників і закликав усіх нас не боятися цього і всіма силами наближати перемогу.

“Навпроти всіх труднощів є відчуття вірного шляху. Ми не просто боремося для себе; ми ростемо для своїх сімей, друзів і країни. Незважаючи на багато ненависті і негативу, що зустрічається на шляху, ми продовжуємо прагнути нових вершин і не дозволяємо перешкод затримати нас. Пам’ятайте, кожен крок уперед підводить нас ближче до досягнення мрій. Давайте продовжувати йти до Перемоги, рости і яскраво сяяти! – пише Олексій Потапенко під новим фото.

Українці чомусь таких натхненних промов не оцінили, засуджуючи його за регулярні від’їзди. Втім, знайшлися фанати, які знайшли в його словах раціональне зерно, до якого варто прислухатися.

Rate article