Пошкодження ЗРК Patriot: у Росії вигадали цікаву байку, щоб виправдати свій провал

Новини

Експерт пояснив, як у Росії брешуть про “знищення” комплексу Patriot, і що сталося насправді.

Днями після чергової ракетної атаки на Україну в Росії заговорили про те, що знищили ЗРК Patriot. Однак, навіть після офіційного спростування цієї інформації, там продовжують брехати розповідати байки про те, що сталося.

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі “24 каналу” прокоментував спробу Росії знищити Patriot в Україні за допомогою гіперзвукової ракети.

За словами експерта, навіть після того, як американські фахівці спростували знищення комплексу та відзначили лише незначні ушкодження, які не вплинули на роботу Patriot, росіяни продовжують розповідати байки, що знищили комплекс.

“По ЗРК Patriot. Ну тут не вщухають страсті-мордасті, Росія не хоче ніяк визнавати, що всі її ракети були збиті, і хоче показати, що вони знищили Patriot. Навіть коли пояснили, що Patriot – це не одна машина, а більше 15 машин, навіть близько 20-ти різного типу, що вони на бойових позиціях розташовуються на площі більше одного квадратного кілометра, і одною ракетою знищити їх не можна. Тим більше, що комплекс, там закладено алгоритмом, сам себе захищає в першу чергу”, – розповів Жданов.

Олег Жданов

За його словами, він спочатку припускав, що могла впасти збита ракета, яка здетонувала, і, швидше за все, так і сталося.

“Але в Росії вирішили не зупинятися на досягнутому і сказали, що вони все одно знищили цей Patriot, що всі брешуть. Мовляв, ракета, яка прилетіла і вибухнула там у районі розміщення цього Patriot, знищила станцію радіолокації і п’ять пускових установок. Мабуть, підлітаючи до кожної з них та вибухаючи в черговий раз, щоб їх знищити”, – іронізує Олег Жданов.

Він також нагадав, що після серії невдалих атак ракетами “Кинжал”, у Росії почали карати їх творців. Так, замість нагород та медальок, конструкторам “аналоговнєтних” ракет одягли наручники та інкримінують державну зраду.

ПВО, Воздушные сыли
Оцените статью
Добавить комментарий