Порятунку не чекайте: в бомбосховищі працює ресторан, потрапити в укриття неможливо

Новини

Мешканці столиці розповідають про укриття, до яких вони не змогли потрапити – одне з таких – у ресторані.

У Києві на вулиці Пушкінській, 45/2 (зараз перейменована на вул. Чикаленко) у самому центрі столиці у підвалі, який на карті до “Київ цифрової” вказано як бомбосховища, вже кілька років розташований ресторан.

Журналісти розповіли, що їм надіслали відео місцеві мешканці. Ролик показує, що поряд із входом до ресторану висить табличка. На ній чітко видно слова “Укриття” та стрілочка. Вона вказує у напрямку дверей закладу.

Вночі потрапити в укриття люди просто фізично не можуть. Один із мешканців Києва каже, що під час тривоги намагався потрапити до укриття. Але його не пустили – він смикав ручку і стукав. Вночі, коли заклад не працює, сховатися в укритті не вдасться – порятунку не чекайте.

Заклад неодноразово потрапляв у скандал, раніше він не дотримувався правил карантину. Цікаво, що заклад перевіряла поліція, вона складала протоколи. Понад те, справи навіть доходили до суду. Але покарано не було ніхто. До того ж, до повномасштабного вторгнення мешканці також скаржилися на гучну музику, яку вночі включали.

Обозреватель.

Оцените статью
Добавить комментарий