Порошенко скаржився на Україну до Єврокомісії, щоб виїхати за кордон до сина святкувати 39-річчя

Новини

Народний депутат Петро Порошенко шантажував уряд скаргами до Єврокомісарів, щоби потрапити за кордон на святкування 39-річчя сина Олексія. Про це у відеозвернення повідомив військовослужбовець з позивним «Сталкером», який зараз воює на фронті.

«Хочу привітати сина Порошенка: цьому ухилянту 6 березня виповнилося 39 років. Перебуває за кордоном, не воює, не служитиме.

Тепер стає зрозумілим, чому його батько Петро Порошенко так сильно хотів виїхати з України. Чому почав шантажувати український уряд зверненнями до ЄС  у разі невиїзду. Він показав, що його особисті інтереси важливіші за все, що він говорити», – зазначив військовий.

За його словами, 39-річний Олексій Порошенко не перебуває в жодному підрозділі.

«Олексій Порошенко навіть у так званих «мазаних» підрозділах не перебуває. Він просто втік за кордон. Бо мужності бути в Україні у нього немає. Я бажаю сину Петра Порошенка мужності повернутися до України», – зазначив він.

На думку захисника, було б коректним, якби діти можновладців служили у лавах ЗСУ, що позитивно вплинуло б на стан справ в армії.

«Наразі в Україні розглядають закон про мобілізацію. Закон корисний адже дав би змогу замінити тих поранених, які залишаються на фронті. Наприклад, я, маючи групу інвалідності, досі перебуваю на бойовій посаді. Армію потрібно поповнювати. Проте, хотілося б, аби окрім звичайних громадян армію поповнили діти чиновників, депутатів та можновладців. Тоді б і на армію фінансування більше було б, і не крали б на армії, бо знали, що там служатимуть їх діти», – наголосив військовий.

Як повідомлялося, на початку березня Порошенко звернувся до чиновника Єврокомісії Олівера Вергеї з пропозицією розглянути питання припинення вступу України до ЄС, якщо його не випустять за кордон 6 березня. Саме цього дня син Порошенка Олексій святкував 39 років.

Rate article