Поради від досвідчених городників, щоб мати гарний врожай огірків

Новини

Відкриємо вам кілька таємниць, які допоможуть отримати гарний врожай огірків.

  1. Після сходів, коли з’явилися 4 листочки – необхідно обробити огірки спеціальним розчином – на 10 л води – йод аптечний – 30 крапель, 1000 мл молока магазинного, 20 мл рідкого, господарського мила. Цим розчином проводити обприскування необхідно кожні 10 діб.
  2. Після необхідно проводити обприскування кожні два тижні таким розчином – у 10 л води розмочити хліб, 20 мл йоду та залишіть постояти 12 годин. Розведіть 1 л розчину ще на 10 л води та проведіть обробку. Розчин гарно зберігається в прохолодному місці. Завдяки такій обробці, ваші огірки довгий час будуть зеленими.
  3. Для того, щоб зав’язь продовжувалась необхідно – на 10 л води додати 2 л молочної кислоти та 150 грамів звичайного цукру. Проведіть обприскування цим розчином.
  4. Полийте розчином землю та обприскайте зелене листя. На 10 л води додати 700 мілілітрову банку цибулевого лушпиння. Поставте на плиту, почекайте поки розчин закипить та зніміть з вогню. Залишіть настоюватися пів доби. Перед використанням процідіть та розведіть у співвідношенні 1 до 4.
  5. Розведіть на 5 л води – 1 л сироватки. Проведіть полив та обприскування цим розчином. Він захистить ваші огірки від хвороб.
  6. Слідкуйте за поливом, він повинен бути регулярним та оптимальної температури. Тоді огірки будуть радувати вас своїм врожаєм.

Бажаємо успіхів!

Rate article