Такого ніхто не очікував.
Деталі
Українська гумористка Анастасія Оруджова офіційно покинула “Квартал 95”.
Вона поділилась серією фото, де зібрала кадри за 8 років роботи у студії.
Акторка вперше підтвердила цю новину на своїй інстаграм-сторінці.
За словами Анастасії Оруджової, кожна історія має “свій початок та фінал”.
Гумористка брала участь у “Лізі сміху” як учасниця команди “Тріо різні”.
Згодом долучилася до “Жіночого кварталу”. Анастасія присвятила проєкту близько 8 років.
На жаль, у двадцять фото неможливо помістити вісім років дружби, досягнень, конкуренції, сміху, любові, підтримки, вдячності, рок-н-ролу, обіймів перед виходом на сцену та після нього.
Дякую за все. Люблю,
– написала Анастасія Оруджова.
Зазначимо, за період участі в “Кварталі”, акторка потрапляла у скандали. Один з гучних інцидентів трапився після номеру про начальника ТЦК.
Згодом Анастасія Оруджова розповіла, що не відчувала небезпеки, коли погоджувалась брати участь у сценці.
Але з того часу вона стала пильніше ставитися до подібних сценаріїв.
Хто ще покинув “Квартал 95”?
Наприкінці березня цього року з ютуб-каналу “ТСН. Гламур” стало відомо, що з “Кварталу 95” пішло четверо акторок: Ірина Сопонару, Анастасія Оруджова, Аліна Блажкевич і Олександра Машлятіна.
Вокалістка та акторка “Кварталу 95” Віра Кекелія повідомила, що Анастасія, Аліна та Олександра планують надалі розвивати власний проєкт – шоу “Порадниця”.
На травень у них запланований тур Україною з цим імпровізаційним проєктом.
Ірина Сопонару згодом прокоментувала, що рішення піти з “Кварталу” далося їй непросто. Адже вона дуже любила цей колектив.
Акторка вирішила пробувати щось нове. Серед варіантів – кіно й стендап.