Понад 100 літаків, – військовий експерт розповів, коли на фронті з’являться F-16

Новини

Військовий експерт Олександр Мусієнко розповів, що зараз йде активна підготовка до поставок винищувачів F-16, і готуємося до цього не лише ми, але й ворог, атакуючи наші аеродроми.

Про це він розповів у своєму блозі. politeka.net

Як зазначає експерт, не даремно на вихідних до Києва приїжджав новопризначений міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Велдкамп, ця всі історія – про поставки F-16. Як повідомив Велдкамп, розповідає він, 2 липня Нідерланди отримали офіційний дозвіл на експорт, і літаки будуть в Україні вчасно.

«Хочу нагадати, що Нідерланди запланували передати нам найбільше літаків, це понад 40. Загалом же, якщо ми подивимося на обсяги запланованих поставок, вони складають понад 100 літаків. Це Нідерланди, це Данія, це Норвегія, це Бельгія, країни, які мають нам їх поставити понад 100», – повідомляє Олександр Мусієнко.

Однак, констатує він, зрозуміло, що це не відбудеться найближчими тижнями, якщо говорити про всі-всі літаки, то це питання навіть не найближчих місяців, це буде у 2025 році, можливо, і у 2026 році. Але цей процес, додає експерт, почати потрібно, і йде активна підготовка.

«Очевидно, що ворог боїться, вони остерігаються. Оце парадокс, тому що, знаєте, якщо послухати російську пропаганду, то, за їхньою версією, звичайно, вони ледь не все вже знищать, і ці літаки не становлять для них жодної загрози. Але подивіться, як атакують аеродромну мережу, як намагаються пошкодити, як намагаються не дати розгорнути нам ці потужності. Значить, не так то все і просто, і вони бояться саме постачань цих літаків. Сподіваюсь, вони будуть якнайшвидше», – підсумовує Олександр Мусієнко.

Rate article