Помітила схожість зі своєю донькою: жінка заявила, що найстарша мати України Підвербна використала її яйцеклітину

Життєві історії

Оксана Спектор надіслала до суду заяву про залишення її позову про нібито материнство без розгляду, суд її задовольнив.

Оксана Спектор, яка 2021 року звернулась до Новозаводського суду Чернігова, щоб оспорити материнство найстаршої матері України Валентини Підвербної, попросила суд залишити її позов без розгляду. Суд задовольнив її заяву.tsn.ua

Оксана Спектор – українка, яка останні роки проживає за кордоном. В коментарі виданню УНІАН її адвокат Сергій Вольфовський говорив, що його клієнтка мала підозру, що її яйцеклітини, які вона здала на зберігання до клініки репродуктивної медицини, заклад незаконно використав для запліднення Валентини Підвербної.

“Моя клієнтка на початку 2021 року переглядала програму про дитину найстаршої матері України і помітила разючу схожість дівчинки з її донькою та іншими родичами. Крім цього, спільними виявилися і проблеми зі здоров’ям, про що говорилося в програмі”, – пояснював Вольфовський.

У липні 2022 року Оксана Спектор подала цивільний позов до Новозаводського суду, в якому просила визнати її матір’ю Анни Підвербної та вказати її ім’я у графі “мати” актового запису про народження дитини. Сергій Вольфовський тоді коментував, що позивачка проситиме призначити проведення ДНК-експертизи, аби підтвердити чи спростувати її підозри.

В рамках судового провадження ДНК-експертизу не проводили. Однак 23 березня 2023 року Оксана Спектор надіслала до суду заяву про залишення її позову без розгляду. Суд її задовольнив.

У коментарі “Суспільному” Сергій Вольфовський повідомив, що не має права розголошувати причини, з яких Оксана Спектор вирішила припинити розгляд справи. З його слів, він не володіє інформацією щодо того, чи проводили ДНК-експертизу поза судовим провадженням, а відповідно, і про її можливі результати.

“Чому вона так вирішила, я відмовлюся від коментаря, оскільки отримав пряму заборону на подібні відповіді від особисто клієнтки. У мене немає жодного висновку про призначення або проведення даної експертизи. Чи робилася, чи не робилася, я ж необов’язково можу усі експертизи проконтролювати. У мене нема такої експертизи і інформації про її проведення”, — каже адвокат.

Оцените статью
Добавить комментарий