Полякова заміжня, Діанов – розлучений: чи мали під собою підґрунтя чутки про роман між ними

Новини

Оля Полякова частенько запрошує на свої концерти захисника Михайла Діанова. Коли ж співачка виклала в мережу світлини зі спільної риболовлі, поповзли нехороші чутки.

Михайло Діанов розповів про відносини з Олею Поляковою

Оля Полякова запевняла, що між нею та Михайлом Діановим немає жодних романтичних стосунків. Мовляв, чоловік дружить з її благовірним Вадимом Буряковським, а зі співачкою вони просто товаришують.

Михайло Діанов розповів про відносини з Олею Поляковою

Тож коли Дмитро Гордон взяв інтерв’ю у видатного бійця, звісно ж, поцікавився і цим питанням. На подібний закид Михайло відповів жартома:

“По-перше, у неї чоловік. По-друге, він постійно вдома. Ми з Олею друзі. Ніяких навіть натяків ні з її сторони не було, ні з моєї”.

Ще Діанов сповістив, що після фотографування з Дашею Астаф’євою почали говорити вже про роман із нею. І байдуже, що під час зустрічі був присутній коханий зірки “Плей6ою”.

На риболовлі на обійсті Олі Полякової

Та повернімося до Полякової. Вони знайомі з Діановим ще з 2022 року. Тоді у листопаді Михайло допоміг Олі з благодійним збором на протезування українських військових. Чоловік передав фонду співачки 1,7 млн гривень, які українці зібрали на його лікування.

blank
Михайло Діанов із Дашею Астаф’євою

Діанов розлучився зі своєю дружиною Ольгою, що додало адептам роману з Поляковою додаткових аргументів на користь кохання, а не дружби. Михайло розповів, що стосунки у них залишилися нормальні.

Нині вона самотня, і він теж. Після розставання жоден із колишнього подружжя не сказав поганого слова про іншого. Михайло пояснив, що просто “не зійшлися”, тому й розлучилися. Нині спільній доньці Михайла та Ольги Катерині вже 22 роки. Шлюб був доволі раннім. Дитина народилася, коли Діанову минув усього 21 рік.

Rate article