Політик ще однієї країни ЄС заявив про плани захоплення двох областей України

Новини

У Мережі впевнені, що синхронні заяви ультраправих Румунії та Угорщини безпосередньо пов’язані з Москвою, яка протягом довгих років приховано їх фінансує.

Після ультраправого політика з Угорщини лідер ультраправої румунської партії AUR Клаудіу Тірзіу зробив заяву про необхідність окупації та анексії південно-західної області України. Про це пишуть румунські ЗМІ, публікуючи відеовиступи політика.

За його словами, партія готова “пожертвувати членством Румунії в НАТО” задля захоплення української Бессарабії. Йдеться про те, що у разі нападу на Україну Румунію з НАТО виключать.

“Ми не будемо по-справжньому суверенними, поки не возз’єднаємо румунську державу в її природних кордонах! Бессарабія не може бути забута, вона має повернутися”, – заявив він. Також, за його словами, “не можна забути” і Північну Буковину (включає частину Чернівецької області).

Користувачі соціальних мереж упевнені, що синхронні заяви ультраправих Румунії та Угорщини не випадкові і безпосередньо пов’язані з Москвою, яка протягом довгих років фінансує маргінальні партії Європи Російська влада протягом кількох останніх років заявляла про загрози окупації західних територій України з боку Польщі та Угорщини.
Соцмережі вважають, що заяви є не більше ніж просто словами, які стануть приводом для нової інформаційної компанії кремлівських ботів у Мережі.

Раніше голова ультраправої угорської партії Mi Hazánk відверто заявив про бажання окупувати українське Закарпаття.

Rate article