Починається вирішальна битва, повним успіхом ЗСУ стане знищення Кримського мосту, – Піонтковський

Новини

Передача Україні ракет дальнього радіусу дії Storm Shadow полегшить ЗСУ завдання зі знищення Кримського мосту. Якщо естакади більше не буде, окупанти Росії не зможуть утримувати Крим. Починається вирішальна битва у війні. Про це заявив російський політолог Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

В інтерв’ю журналістці Олесі Бацман він розповів про те, що більшість військових експертів дотримуються точки зору, згідно з якою показником абсолютного успіху ЗСУ у війні стане знищення Кримського мосту.

За його словами, в такому випадку окупанти РФ не зможуть утримувати півострів, а вихід з Криму стане для Москви серйозним політичним ударом.

“Вирішальним буде той бій, який зараз ось починається на наших очах, і для більшості військових експертів отмаркером… повного успіху України є така подія як знищення Кримського моста. Ось воно якраз робиться більш імовірним і легше здійсненним… з передачею ракет Storm Shadow, в тому числі… ця подія унеможливить оборону Криму…”, – підкреслив Андрій Піонтковський.

Оцените статью
Добавить комментарий