Платіжки за газ отримали не всі українці: у “Нафтогазі” розповіли, як дізнатися про розмір платежу

Новини

В Україні з 1 червня більшість сімей стали клієнтами “Нафтогазу” (оскільки облгаззбути не змогли отримати блакитне паливо), проте платіжки змогли розіслати не всім. В результаті частина українців має самостійно сформувати платіжку в мережі.

Як розповіли у пресслужбі “Нафтогазу” на сторінці у Facebook, рахунки відправляють після 20 числа кожного місяця. Додатково можна сформувати рахунок на оплату за допомогою особистого кабінету, розділ “Історія розрахунків” або в чат-боті.

“Нафтогаз” надсилає споживачам дві роздруковані на різних аркушах платіжки за газ. У деяких інших постачальників плата за доставку газу винесена до окремої графи у квитанції про оплату за газ.

При цьому тариф на газ залишається фіксованим. По всій Україні “Нафтогаз” становить 7,96 грн/куб. м (з ПДВ). Крім того, нагадали у компанії, кожен новий клієнт має отримати номер особового рахунку. Для цього необхідно перейти в чатбот GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести ЕІС-код (16 символів).

EIC – це персональний газовий номер об’єкта газопостачання, який складається з 16 символів (латинських букв та цифр). Наприклад, 56XM19A205987456. Знайти його можна в:

– особистому кабінеті;

– контакт-центр облгазу;

– рахунку за розподіл або постачання газу.

“Також можна отримати особовий рахунок, звернувшись до контакт-центру ДК “Нафтогаз України”. Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. Саме з його допомогою зручно дізнатися та оплатити рахунки, скачати довідку про пільги та субсидії, отримати акт звірки тощо”, – пояснили в “Нафтогазі”.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий