Під Києвом продають квартиру всього за $16 тис.: який вигляд має дешеве житло. Фото

Новини

На Київщині за 16 тис. доларів (близько 600 тис. грн) продають дуже маленьку квартиру площею 13,6 кв. м. Житло розташоване на цокольному поверсі.

Про це свідчать дані великого порталу нерухомості. Автор оголошення називає житло “смарт-квартирою (студією)”. obozrevatel.com

Зазначається, що об’єкт розташований у с. Святопетрівське, за 20 км від Києва. Квартира розміщена в ЖК, який був зданий в експлуатацію у 2020 році.

Де розташоване с. Святопетрівське в Київській області

Що є в дешевій квартирі

Житло продається відразу з меблями та технікою. У крихітній квартирі є бойлер, пральна машина, мініхолодильник, мікрохвильова піч, чайник та електроплита. Раковина у санвузол не помістилася.

У житлі – мінімум меблів та основна техніка

Як виглядає смарт-квартира в 13 кв. м

Опалення лише електричне. Вікно розміщене під стелею і виходить буквально на тротуар – через розміщення житлової площі на цокольному поверсі.

Квартира розташована на цокольному поверсі

Зазначимо, формально таке житло не може вважатися квартирою. Справа в тому, що в Україні відповідно до будівельних норм однокімнатна квартира не може бути площею менш ніж 30 кв. м.

Санвузол без раковини

Все, що менше, – малосімейки, гостинки та “апартаменти”. Є також смарт-квартири – забудовники пропонують маленькі та порівняно дешеві квартири площею від 18 кв. м.

Rate article