Під Калугою 4 безпілотники атакували “Перший завод”: після прильоту на НПЗ почалася пожежа –

Новини

Вночі кілька БПЛА вдарили по Першому заводу під Калугою, який займається переробкою нафти.
У ніч проти 15 березня у Калузької області РФ було неспокійно. Декілька безпілотників атакували нафтопереробний “Перший завод”. Про це повідомив підконтрольний Кремлю ресурс новин Baza, передає Діалог.UA.

Росіяни запевняють, що завод був атакований одразу чотирма ударними БПЛА, які нібито було придушено системою ППО Росії. У ході цього “придушення”, що примітно, нафтопереробний завод (НПЗ) спалахнув.

Атака почалася о 4-й ранку і тривала півгодини. Всі дрони були придушені, але один із них зачепив трубу, після чого почалася пожежа“, – повідомив російський ресурс.

Він запевняє, що пожежа нібито була швидко загашена і обійшлося без постраждалих.

Зазначимо, що влада та пропаганда РФ схильна приховувати та применшувати наслідки ударів України за своїми цілями. У якому стані “Перший завод” після нічних подій достеменно невідомо.

НПЗ, що потрапив уночі під удар, знаходиться приблизно за 300 км від кордонів України, тобто в зоні поразки українських БПЛА.

Останніми місяцями головною метою №1 українських ударів стали саме російські НПЗ. Тільки за останні кілька діб такі атаки обвалили близько 12% виробництва нафтопродуктів у РФ, що загрожує країні гострим дефіцитом. З 1 березня Москва змушена була заборонити експорт палива за кордон, щоб уникнути катастрофічного сценарію на внутрішньому ринку.

Rate article