Під час “звільнення” Грайворона поранено заступника голови адміністрації міста

Новини

Російські добровольці з легіону “Свобода Росії” та РДК проводять на території Бєлгородської області операцію. Її мета – створення “смуги безпеки” для захисту цивільних українців.

У операції беруть участь виключно громадяни РФ. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі “Суспільному”. .obozrevatel.com

“Так, сьогодні “Русский добровольческий корпус” та “Легион Свобода России”, які складаються з громадян Російської Федерації, розпочали операцію зі звільнення цих територій Бєлгородщини від так званого режиму Путіна і відсовування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення”, – сказав Юсов.

У ГУР підтвердили, що російські добровольці проводять операцію в Бєлгородській області: названо основну ціль

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” підкреслив, що операцію зійснюють виключно росіяни з громадянством РФ.

“Відповідальність за події взяли на себе громадяни Росії з “РДК” – “Російського добровольчого корпусу” – та легіону “Свобода Росії”. Україна вітає рішучі дії опозиційної до злочинного агресивного путінського режиму сили”, – сказав Черняк.

Він наголосив, що “події збройних виступів та акцій протесту з боку сил опору всередині РФ набувають ознак тенденції, що дає підстави прогнозувати продовження процесу демілітаризації агресивної путінської Росії”.

“Ми підтверджуємо, що легіон “Свобода Росії” та “РДК” тісно співпрацюють і взаємодіють із ГУР Міноборони України”, – повідомив представник військової розвідки.

Тим часом у  пресслужбі легіону “Свобода Росії” “Суспільному” розповіли, що “легіон та РДК створюють демілітаризовану зону на кордоні з РФ, звідки вони не зможуть обстрілювати Україну”.

“Надалі — рухаємося до звільнення всієї Росії від путінського диктату та припинення злочинної війни”, — зазначили там.

Водночас ситуацію у Бєлгородській області у легіоні охарактеризували як “складну”.

Оцените статью
Добавить комментарий