Заходи, які допоможуть продовжити час зберігання цибулі. До цього питання потрібно віднестись відповідально.
Ось кілька методик, які вам у цьому допоможуть.
- Обпалювання корінців. Таким чином, коріння перестане рости та захистить саму цибулину від ураження шкідливими бактеріями та грибковими захворюваннями. Потрібно лише обрізати корінці у кожної цибулини та обпалити місце відрізу. Робіть все дуже обережно. Обрізайте коріння гострим лезом.
- Підвішування у сітках. Завдяки такому положенні, повітря буде гарно циркулювати, тому бактерії та хвороби не зможуть вразити врожай. Помістіть цибулю у сітки, колготки або тканинні мішечки та підвісьте у підвальному приміщенні.
- Укривання цибулі. Цибуля здатна витримувати короткий час низьку температуру, але постійно ні. Тому, її потрібно накривати тирсою, соломою або матеріалом, який не пропускає повітря та вологу.
- Пересипання цибулі крейдою. Якщо використовувати цей спосіб, крейда буде вбирати у себе вологу. На 10 кг. цибулі розподіляйте 200 грамів крейди.
- Плетені коси з цибулі. Таким способом зберігають цибулю червоних сортів. Підгнилу цибулю гарно побачити та вчасно видалити й гризуни не будуть докучати їй. Бадилля у цибулі повинно бути довжиною 10 см., вплетіть мотузку та заплетіть косу з цибулі. Після підвісьте косу до стелі. Заплітайте щільно.
- Пересипте цибулю її лушпинням. Таким чином грибок та бактерії не будуть її вражати, завдяки вмісту фітонцидів, які запобігають розвитку бактерій.
Бажаємо успіхів!