Пенсія збільшилась з 3 890 до 5 900 грн: українка з сорокарічним стажем розповіла, як відстояла виплати

Новини

Пенсія жінки була меншою, бо від початку у ПФУ їй неправильно розрахували суму виплат.

Українська пенсіонерка Надія Олександрівна поділилася своєю історією та розкрила, як їй вдалося відстояти пенсійні виплати. Жінка працювала вчителем хімії та має 40-річний стаж. Але пенсію вона отримувала набагато меншу, ніж має. Так, вона отримувала пенсію у розмірі 3890 гривень.

При цьому її колеги одержували від 6 до 9 тисяч гривень.

українці, на вулиці, в масках, пенсіонери, пенсіонерки, пенсії

Зокрема, пенсія жінки була меншою, бо від початку у ПФУ їй неправильно розрахували суму виплат.

Для призначення пенсії за віком використовується підрахунок середньої заробітної плати в Україні за останні три календарні роки, а Надії порахували за основу 2010 року. Все сталося через те, що пенсіонерка у 2010 році оформила пенсію за вислугу років, але за кілька місяців відмовилася від неї і знову офіційно повернулася працювати до школи. І лише у 2019 році вийшла на пенсію за віком.

Тобто Надія Олександрівна переходила з пенсії за вислугою на пенсію за віком. Саме тому було вказано неправильний показник середньої зарплати.

гроші, гривня, виплати, купюри

Надія Олександрівна звернулася до юристів, щоби вони допомогли. Тільки після тяганини з судом – ПФУ перерахувало пенсіонерці виплати. На перерахунок пішло близько місяця. Після цього пенсія збільшилась із 3 890 до 5 900 гривень.

Оцените статью
Добавить комментарий