Пастка для росіян у Мелітополі: експерт пояснив, як ЗСУ можуть швидко вигнати окупантів

Новини

Українським захисникам немає сенсу виходити безпосередньо на Мелітополь. Оптимальний варіант для ЗСУ — вийти між Мелітополем та Бердянськом. Про це в ефірі Прямого розповів військовий експерт, полковник запасу Роман Світан.

“Припустимо, з-під Оріхова чи Гуляйполя виходити, на схід, відрізати Мелітополь від з’єднання з росіянами. Російський сухопутний коридор перерізається, після цього два тижні – закінчуються армійські запаси і мелітопольський гарнізон пішки просто йтиме у бік Криму, бо навіть палива просто не вистачить, армійських запасів на півтора-два тижні, не більше. Тому, як би вони там не зміцнювалися в Мелітополі, це буде проведено правильні оперативно-тактичні дії в районі Мелітополя, які просто змусять мелітопольський гарнізон дуже швидко втекти з самого міста. Якщо встигнуть, щоправда”, – заявив експерт. politeka.net

Роман Світан наголосив на ще одному важливому моменті: якщо наші підуть не лише з Оріхова на Мелітополь, а ще й з Каховки на Армянськ, то окупанти взагалі можуть не встигнути втекти до Криму.

“З Армянська можна висунутись і на Чонгар, і на Арабатську стрілку. Тому як би не зміцнювалися, як би не звозили до Мелітополя росіяни певні сили, там абсолютно не допоможе, тому що 300 км Азовського узбережжя вони точно перекрити не зможуть. Будь-який гарнізонний ось такий укріпрайон швидко знищується, якщо береться в напівоточення або притискається, допустимо, до Азовського узбережжя”, – наголосив військовий.

ЗСУ, армія України
Оцените статью
Добавить комментарий