Парасюк екстрено вийшов на зв’язок з передової: “Хочу написати декілька слів про те, що робиться на нашому напрямку

Новини

Хочу написати декілька слів про те, що робиться на нашому напрямку (Бахмут і околиці). Правда, фейсбук все блокує і видаляє, але буду пробувати!

Тут бої точаться цілодобово. Штурми противника безперервні! В принципі, нічого нового, але вогнева щільність дуже висока! Єдина відмінність, яка мене дивує, але десь розумієш, що відбувається – це піхотні наступи противника. Це все можна описати одним словом – зомбі!

Буває таке, що вони по 5-7 чоловік штурмують наші позиції по відкритому полі в повний ріст! Не знаю під впливом чого вони це роблять, але десь починаєш вірити, що їх чимось накачують.

Мабуть головним чинником такої їхньої поведінки є страх. Не підеш вперед, вальнуть позаду! Тіла вбитих і поранених вони не забирають, переступили і пішли далі. А далі самі подохнуть, але лізуть пачками!

Друге, чого я не розумію – місцеве населення, яке живе в таких містечках як Часів Яр! Тут виродки градами, ураганами, мінометами і САУшками розбивають квартал за кварталом, а місцеві далі сидять якогось фіга! Та поки є можливість – виїжджайте, збережіть себе і своїх рідних. Життя не вартує цієї хати чи квартири!

Якось так! Далі буде можливість, щось напишу! Всім перемоги і спокійного вечора!

Полодимир Парасюк

Оцените статью
Добавить комментарий