Останнім часом Приходько виглядає не дуже, бо захопилась не найкращою звичкою: “Я такого ніколи не робила”

Новини

Настя Приходько показалася перед підписниками Інстаграму без прикрас і будь-яких фільтрів. Шокувавши зовнішнім виглядом, співачка пояснила, що до такого стану її довела війна.

Настя Приходько показалася фанам без фільтрів

Повномасштабне вторгнення негативно відобразилося на всіх українцях. Не стали виключенням і зірки. Та якщо одні користуються фільтрами й накладають на обличчя тонни косметики, щоб приховати змучене обличчя, Настя Приходько вирішила не приховувати правди.

Настя Приходько показалася фанам без фільтрів

Анастасія виклала у своєму Інстаграмі свіжу світлину, показавши, якою є змученою. Постійне нервове навантаження не минуло дарма. Тіло співачки вкрилося набряками та синцями.

Дивлячись на своє втомлене обличчя, знаменитість схарактеризувала себе як “міс Набряк 2024”. За останні 2 роки Настя раптово здобула погану звичку – постійно кусає нижню губу. Приходько переймається, що колись просто зжує її:

“Я такого ніколи не робила, а тепер постійно ходжу і чіпаю її”.

Настя Приходько показалася фанам без фільтрів

Та звертатися по допомогу до психолога Настя поки не збирається. Певна, що спроможна дати раду своєму стану. До антидепресантів та заспокійливих препаратів руки в артистки поки не дійшли. Приходько навіть не бажає заварювати собі заспокійливий чай:

“Я сильна, і я впораюся! Просто треба вистояти”.

Під час одного з масованих обстрілів росіян Настя перебувала у середмісті. Довелося терміново ховатися до метро. Але бухкало так, що навіть під землею двиготіли стіни. Від таких стресів хто завгодно втратить нервову рівновагу.

Та Приходько ніколи не пасувала перед труднощами й певна – зможе здолати всі негаразди й знову навчиться радіти життю. Чекаємо, коли зірка вийде зі стану депресії.

Rate article