Орбан відзначився новою цинічною заявою про майбутнє України: “Втрачатиме території”

Новини

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україну треба залишити “буферною зоною” між Росією та Заходом.

Глава угорського уряду Віктор Орбан пропонує не приймати Україну в ЄС і НАТО, зробивши “буферною зоною” між Росією та Заходом. При цьому він упевнений, що деякі гарантії безпеки, надані Києву, нібито дозволять мінімізувати ризик агресії РФ у майбутньому. пише “УП”.

Подобається це вам чи ні, Україна на карті там, де вона є. Найкраща перспектива, щоб вона була буферною зоною між Росією та Заходом, звісно, ​​з гарантіями безпеки. Якщо це не допоможе, Україна втрачатиме території“, – Заявив політик.

Він попередив, що у разі незговірливості Києва армія РФ продовжить атаки, руйнуючи Україну. Орбан упевнений: Кремль не змириться з тим, що біля кордонів Росії з’явився такий член ЄС і НАТО. При цьому він не пояснив, як Москва мириться із сусідством із США, Фінляндією, Латвією, Литвою та Естонією, які стали членами військового Альянсу в різні роки.

Примітно, що, аналізуючи минуле, Орбан визнав: 2008 року Україна мала шанс стати членом ЄС і НАТО. Однак можливість було втрачено, як і перспективи країни потрапити до цих союзів.

Угорський прем’єр також заперечує можливість нападу РФ на країну-члена НАТО, оскільки Альянс сильніший за російську армію. Крім цього, Орбан вважає, що європейські країни більше не можуть допомагати ЗСУ зі зброєю в колишніх обсягах, оскільки багато хто вважає вже передане озброєння занадто великим пакетом підтримки України.

Rate article