Оля Цибульська й Дзідзьо та Могилевська й Влад Яма врешті внесли ясність: чи був між ними колись роман

Новини

Були часи, коли Цибульська з Дзідзьо частенько співали разом, а Наталія Могилевська виходила з Владом Ямою на паркет. Але й досі немає ясності в питанні – зірки лише співпрацювали чи мали стосунки.

Чи існував роман між Цибульською та Дзідзьо й Могилевською та Владом Ямою

Оля Цибульська та Дзідзьо

Дуети двох співаків виглядали доволі пікантними, тож було дуже схоже на те, що між зірками промайнула іскорка романтики. Коли Оля Цибульська показала сина, всі ахнули – хлоп’я в окулярах дуже сильно нагадувало Михайла Хому.

Чи існував роман між Олею Цибульською та Дзідзьо

Розлучення Dzidzio зі Славією лише підсилило підозри широкого загалу. Згодом Цибульська показала свого чоловіка, з яким буцімто знайома з дитинства й живе разом багато років. З приводу роману з Михайлом Оля відзначила, що ніколи б не дозволила собі зустрічатися з одруженим чоловіком:

“Історія коханки – це точно не моя, тому що я за піс…ном у черзі стояти точно не буду”.

Чи існував роман між Олею Цибульською та Дзідзьо

Сам Дзідзьо згодом підтвердив, що у них з Олею виключно професійні стосунки:

“Оля для мене професійна людина, яка дуже багато пройшла. Вона створювала сама себе”.

Наталія Могилевська і Влад Яма

Коли брала участь у “Танцях з зірками”, співачка обрала собі до пари молодого хореографа. Їхні танці на паркеті були настільки пристрасними, що поповзли чутки про роман між двома знаменитостями.

blank
Чи існував роман між Наталею Могилевською та Владом Ямою

Пара довго тримала інтригу, ще більше розпалюючи уяву прихильників, хоча частенько продовжували виступати разом, зазвичай, під пісні Наталії. Урешті Могилевська розчарувала фанів:

“І хоча нам із Владом приписували роман, нічого подібного між нами ніколи не було. Ми були й залишаємось гарними друзями”.

blank
Чи існував роман між Наталею Могилевською та Владом Ямою

Та згодом з’ясувалося, що артистка приховала правду. За 13 років в ефірі “Танців з зірками 11” Влад, який перебував у журі проєкту, привселюдно зізнався:

“Чи був у нас з Наталкою роман? Так, звісно, був”.

Rate article