Ольга Сумська похизувалась рецептом, яким вона підкорила Борисюка

Новини

Ольга Сумська, яку ще називають українською Роксоланою, інколи ділиться з підписниками корисними та унікальними рецептами. Сьогодні ми дізнаємося, як акторка готує полуничний джем вдома.

Ольга Сумська поділилася рецептом полуничного джему, який готує власноруч

Ольга Сумська – ім’я, яке знайоме багатьом шанувальникам театру та кіно. Вона заслужено здобула визнання завдяки своєму неперевершеному акторському таланту, численним ролям у фільмах та театральних постановках. Проте не всі знають, що Ольга також має неабиякі кулінарні здібності. Її захоплення кулінарією настільки ж глибоке і пристрасне, як і її любов до акторської майстерності.

Ольга Сумська поділися з підписниками власним рецептом полуничного джему
Ольга Сумська поділися з підписниками власним рецептом полуничного джему

Ольга Сумська регулярно ділиться улюбленими рецептами зі своїми підписниками у соціальних мережах. Її рецепти завжди прості, доступні та надзвичайно смачні. Вони вражають своєю оригінальністю та смаком, а також увагою до здорового харчування. Один з таких рецептів, який Ольга охоче розповіла своїм підписникам – це рецепт полуничного джему з мінімальною кількістю цукру.

Рецепт полуничного джему від Ольги Сумської

Інгредієнти:

  • Полуниці – 1 кг
  • Цукор – 200 г
  • Сік лимону – половинка (або чайна ложка лимонної кислоти на 1 кг)
  • Апельсин – дві дольки зі шкіркою

Ольга зазначає, що вона зазвичай готує джем з 1,5 кг ягід, додаючи один стакан цукру, що дозволяє отримати 5 баночок по 100 грамів.

Процес приготування:

Гарно промийте полуниці, почистіть та поріжте шматочками. Не перекручуйте і не перетирайте ягоди. Додайте цукор до нарізаних полуниць, перемішайте та залиште на півгодини, щоб ягоди пустили сік.

Вижміть сік з половинки лимону – це допоможе зберегти яскравий колір джему. Апельсинові дольки дрібно поріжте і додайте до полуниць.

Ольга Сумська показує, як готує улюблений джем з полуниці
Ольга Сумська показує, як готує улюблений джем з полуниці

Починайте варити на великому вогні, постійно помішуючи. Це головна умова успіху. Регулюйте вогонь від великого до середнього. Варіть у дуже глибокій каструлі, оскільки в процесі варіння джем може «стріляти» гарячими краплями.

Не знімайте пінку під час варіння – вона служить природним згущувачем. Через 25-30 хвилин пінка вивариться сама, і джем буде готовий.

Рецепт улюбленого полуничного джему Ольги Сумської
Рецепт улюбленого полуничного джему Ольги Сумської

Розлийте гарячий джем по стерильних банках, закрутіть кришками, обробленими кип’ятком, та переверніть верхом донизу. Залиште банки остигати до ранку.

Для Ольги Сумської кулінарія – це справжнє мистецтво, де кожен інгредієнт має своє місце і значення. Її рецепти прості і доступні, але завжди з ноткою особистої творчості і любові до справи. Вона вміє передати своє захоплення кулінарією своїм шанувальникам, залучаючи їх до процесу приготування разом з нею.

Rate article