Олена Кравець зізналася, що працювала у Макдональдсі, а Кошовий закохався в кримську танцівницю: що відомо?

Новини

Стало відомо, як закінчився роман Євгена Кошового з кримською танцюристкою та чому Олені Кравець довелося працювати у Макдональдсі. Подробиці про акторів “Кварталу” у статті.

Олена Кравець і Євген Кошовий розкрили маловідомі факти про себе

Євген Кошовий не один рік в рядах “Кварталу” радував публіку своїми талантом, професіоналізмом та гумором. Він був любимчиком глядачів, а випуски збирали мільйони переглядів. Євген виступав в багатьох проєктах та його популярність зростала з кожним роком.

Євген Кошовий закохався у танцюристку нічного клубу
Євген Кошовий закохався у танцюристку нічного клубу

Проте глядачі цікавилися не тільки професійними здібностями актора, але і його особистим життям. Кошовий в одному з інтервʼю розповідав, як просто з першого погляду закохався в дівчину, яка танцювала у нічному клубі. Прекрасна танцюристка була родом із Криму, а саме з прекрасного та сонячного містечка Ялта. Дівчина закінчила школу балету та знімалася у кліпах співака L Кравчука.

Історія закоханості Євгена почалася ще у 2005 році. Через відстань та напружені графіки вони з Ксенією не могли бачитися так часто, як хотілося б. Втім, це не тільки не вплинуло на почуття, а тільки посилило їх. Через два роки після того, як Амур проткнув їх серця стрілами кохання, пара офіційно розписалася у Дарницькому РАЦСі та до сьогодні береже своє кохання, вже не двох, а вчотирьох – з двома доньками, Варварою та Серафимою.

Євген Кошовий з дружиною Ксенією та доньками
Євген Кошовий з дружиною Ксенією та доньками

Колега Євгена, Олена Кравець, також має спокійне та щасливе сімейне життя вже понад 20 років. Учасниця вищої ліги КВН, акторка “Квартал 95” на сцені почуває себе, як риба у воді. Проте так було не завжди. Маловідомий факт, але знаменитість зізнається, що були часи, коли їх доводилося працювати у Макдональдсі, щоб забезпечити себе.

“Мій перший досвід стався у Макдональдсі. То був перший ресторан, який відкрився у Кривому Розі. Зарплати там були великі. І я торгувала сендвічами”, – розповіла Олена.

Цікаво, що Сергій, чоловік Кравець, людина зовсім не публічна. Він не дає інтервʼю та не зʼявляється з дружиною на публічних, світських заходах.

Rate article