Олексій Данилов розповів, чого Україні не можна робити у будь-якому разі

Новини

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данилов заявив, що йти на поступки росії і “заморожувати” конфлікт не можна, адже зрештою це лише відстрочить спроби шляху захопити Україну.

Свою думку він озвучив у ефірі національного телемарафону.

Олексій Данилов заявив, що Україна вже двічі шукала мирне вирішення конфлікту, що виник, погоджуючись на “Мінськ-1” і “Мінськ-2”. Втім, це не лише не принесло очікуваного світу, а й дало старт повномасштабній війні. У зв’язку з цим не можна допускати умовного “Мінська-3”.

Секретар РНБО впевнений, що “заморожування” війни з Росії дасть Кремлю час зібратися з силами та завдати нового удару, щоб захопити Україну. Також він нагадав тим особам, які пропонують “домовитися” з путіним, що ця війна несе загрозу не лише Україні, а й усій Європі.

ЗСУ, фото: Facebook

“Наші громадяни віддають своє життя, ціна, яку платять українці як нація, дуже дорого нам обходиться… Зараз йдеться про всю Європу. Україна – це рубіж, і якби ми 24 лютого не дали відсічі російській агресії, то їхні танки були би вже у Варшаві, Вільнюсі та інших містах Європи”, – зазначив Данилов.

Оцените статью
Добавить комментарий