Окупанти збили на Луганщині свій найновіший Су-34М, який перекинули з Далекого Сходу. Фото

Новини

Стали відомі нові подробиці щодо збитого російськими військовими на Луганщині власного літака Су-34. Ним виявився бомбардувальник найновішої модифікації Су-34М, перегнаний росіянами на Донбас з Далекого Сходу РФ.

Про це повідомив речник Одеської військово-цивільної адміністрації Сергій Братчук. Він розповів, як вдалося з’ясувати історію цього літака.

“На відео уламків літака можна побачити останні цифри реєстраційного номера RF-***90 і їм відповідає лише один зафіксований номер для цього типу літаків – RF-95890. З цим номером, згідно даних сайту Scramble.nl, літав Су-34М – найновіша модифікація цієї моделі, яких випущено всього 10-12 бортів”, – повідомив Братчук.

За його словами, цей літак базувався на авіабазі Хурба в Комсосольську-на-Амурі у складі 277-го бомбардувального авіаполку.

“Виходить, що цей авіаполк перебазували з Далекого Сходу, щоб бомбардувати український Донбас. Проте російське ППО, налякане застосуванням ракет GMLRS, помилково перехопило власний бомбардувальник. Той самий бомбардувальник, який вони порівнювали з найкращими американськими літаками, нічого не міг вдіяти проти далеко не найкращих систем ППО”, – підсумував Братчук.

Оцените статью
Добавить комментарий