Окупанти поскаржилися на танки Leopard у районі Бахмута

Новини

Танки Leopard, передані Україні західними партнерами, ймовірно, вже відкрили полювання на окупантів на східному фронті. Росіяни помітили їх, зокрема, у районі Бахмута на Донеччині.

На це поскаржився радник ватажка “ДНР” Дениса Пушиліна Ян Гагін, повідомили пропагандистські ЗМІ. Українська сторона вихід західних танків на бойові завдання поки не коментувала. obozrevatel.com

Окупанти поскаржилися на танки Leopard у районі Бахмута

Окупанти поскаржилися на танки Leopard у районі Бахмута

Нагадаємо: 24 лютого Польща оголосила про відправку перших танків Києву. Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що бойові танки Leopard 2 вже прибули до України. Підтвердив це і президент України Володимир Зеленський.

27 лютого в канцелярії прем’єр-міністра Польщі повідомили, що передадуть Україні ще 10 танків Leopard 2 та 60 танків Т-72 та PT-91 Twardy. Це станеться, щойно буде завершено підготовку українських екіпажів – приблизно за кілька тижнів.

Вони практично перебувають у процесі передачі, тому скоро будуть в Україні”, – наголосили в канцелярії.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– у Німеччині не виключили, що Україна може отримати сучасні танки Leopard 2 у кількості, що було обіцяно – 300 одиниць. Тоді перебіг війни значно зміниться, і українська армія перехопить ініціативу;

– Швеція планує надати Україні додаткову військову допомогу. Стокгольм хоче надати десять танків Type 2A6 і 2A5 Leopard для планового оснащення двох українських танкових батальйонів.

Оцените статью
Добавить комментарий