Окупанти почали втікати, не чекаючи наступу ЗСУ на Херсонщині, – журналіст

Новини

Військовослужбовці Російської Федерації продовжують дезертирувати з польових таборів окупаційної армії на території України. У ніч із 8 на 9 липня близько 10 окупантів з Абхазії втекли на Херсонщині, викравши два військові автомобілі.

Одного дезертира окупантам вдалося зловити на в’їзді до Криму, на решту втікачів розпочато “облаву” під особистим керівництвом командувача 49-ї загальновійськової армії РФ. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

“Військовослужбовці ЗС РФ, які не бажають брати участь у “спеціальній військовій операції”, втікають із польових таборів на території України. У ніч з 8 на 9 липня група військовослужбовців (близько 10 осіб) 7-ї військової бази (в/ч 09332, Гудаута, Республіка Абхазія) 49-ї загальновійськової армії викрали 2 автомобілі з території польового табору в Херсонській області та поїхали у невідомому напрямку з метою подальшого повернення додому”, – пише журналіст.

За даними Цимбалюка, одному з дезертирів не пощастило: його окупантам вдалося впіймати. Решту загарбників посилено шукають.

“Одного з тих, хто втік, затримали в районі Армянська під час спроби заїзду на територію Криму, місцезнаходження решти невідоме. Пошук військовослужбовців контролює особисто командувач 49-ї загальновійськової армії”, – констатував журналіст.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий