Окупантам нема чим відбити удари HIMARS, головні рупори пропаганди РФ злякалися

Новини

Провідні військові пропагандисти РФ злякалися ударів американських РСЗВ HIMARS і визнали ефективність цієї зброї. Вони заявили, що за допомогою вказаного озброєння ЗСУ знищили важливі командні пункти російської армії, а ось відбити ці ракети можливості немає.

На це звернув увагу український журналіст Юрій Бутусов. На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що робота HIMARS вперше змусила прокремлівських “експертів” критикувати свою владу.

Зокрема, пропагандист Олександр Сладков раптом злякався, що українські HIMARS накриють його разом із черговим “центром ухвалення рішень”. У своєму пості росіянин поставив запитання: “Коли це бл**ство закінчиться?”

Ще один російський блогер Роман Сапоньков повідомив, що особисто бачив ефективність ударів HIMARS по штабу ЗС РФ у тимчасово окупованій Чорнобаївці (Херсонська область).

“Головні рупори російської пропаганди, які намагалися показати перевагу російської армії над українською, злякалися, що тепер українські ракети зможуть дістати їх у тилу – там, де вони і працюють”, – зазначив Бутусов. Він наголосив, що українські журналісти, навпаки, часто перебувають на передовій.

Бутусов упевнений, що тепер пропаганда РФ втратила колишню впевненість у собі.

І це ЗСУ тільки почали завдавати ударів HIMARS по тилах російської армії. Відпрацьовано близько 30 штабів і складів, а їде ще більше ракетних установок і ще більше керованих ракет, удари посилюватимуться. І відбити ці удари Росії нічим”, – написав журналіст.
OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий