ОГО! Притула виявився зятем донецького бізнесмена та свояком екс-регіонала (ФОТО)

Новини

Хочемо згадати про те, що Сергій Притула не просто прикольний ведучий і гумористичний хлопець, він дуже близький до політичних кіл. Справа в тому, що в 2015 році Притула одружився вдруге.

Його обраницею стала Катерина з Донецька. Вона – дочка впливового бізнесмена-забудовника Віктора Сопельника, який в 2012 році теж хотів увірватися в український парламент. Однак програв вибори по мажоритарному округу в Краматорську. У Сергія і Катерини народилася дочка Соломія. Відзначимо, що у Притули є ще син від першого шлюбу. Але це ще не все.

У дружини Сергія є старша сестра Світлана. Вона одружена з мільйонером, екс-регіоналом і депутатом Віталієм Хомутинником (“Відродження”). Хомутинник в українській політиці персона яскрава. Його пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, а також ходять чутки, що він може вирішити чи не будь-яке питання в податковій або митниці.

З 2016 року про Хомутиннику пишуть як про молодого олігарха, він обзавівся яхтами і літаками, яких чомусь немає в деклараціях. На дострокових виборах до парламенту Віталій Хомутинник виграв по мажоритарному округу в Харкові.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий