Огляд кращих засобів від колорадського жука, які реально працюють

Новини

Огляд кращих засобів від колорадського жука.

Після перших сходів картоплі на ділянці відразу з’являються колорадські жуки, які починають спочатку поїдати молоду зелень, а після відкладають яйця. З них вилуплюються «личинки-ненажери», які нещадно в лічені дні можуть знищити велику площу картопляної ділянки, якщо вчасно не прийняти відповідні міри боротьби з ними.

Людство вже давно потерпає від такої навали й вдається до різних мір та засобів по його знищенню. Це можуть бути як народні засоби, так й хімічні чи механічні.

Народні засоби:

Збір чи струшування личинок та дорослих жуків руками у відро, а після знищення їх.

Хімічний, більш прогресивний та ефективний спосіб знищення колорадського жука.

Препарат «Ато Жук». 

Це концентрована суспензія, до складу якої входить 3 активні речовини:Тіаметоксам, який може відразу проникати всередину рослин та призводити до смерті комах вражаючи їх нервову систему й вони перестають харчуватися, а після гинуть від голоду.

 • Лямбда-цигалотринмає репелентну властивість з контактно-кишковою дією. Також, може вражати нервову систему, викликаючи у шкідників судоми кінцівок та параліч.
 • Альфа-циперметриндіє, як сильний збудник нервових клітин у комах, що призводить до паралічу центральної та периферичної нервової системи.

Дія «АТО Жука»:

 • широкий спектр;
 • миттєва, після обробки рослин;
 • не має токсичного впливу на рослини;
 • до трьох тижнів;
 • сумісний з іншими пестицидами, окрім лужних;
 • на протязі всіх етапів зростання рослин;
 • має ефект навіть при дуже високих температурах навколишнього середовища.

Препарат «Конфідор».

Це дуже ефективний препарат, з контактно-кишковою дією. Він відразу всмоктується в рослини й знищує жуків. Цей препарат дуже концентрований та водорозчинний, має тривалу дію в середньому до місяця й невелику його кількість для використання. Діюча речовина Конфідору — імідаклорид.

Стійкий до високих температур та випадів.

Препарат «Актара».

Цей інсектицид має кишково-контактну дію. Її застосовують в екстрених випадках, після чого комахи упродовж 30 хвилин перестають харчуватися й за добу гинуть. Термін дії Актари 35-50 днів.

Препарат «Наповал»

Цей препарат є новим поколінням інсектицидів й має у складі два компоненти:

 • Альфа-циперметри,який вражає центральну та периферичну нервову систему комах шкідників, що призводить до її паралічу.
 • Імідаклоприд має згубну дію на нервову систему шкідників.

Активність його не зникає при будь-якій погоді. Не фітотоксичний, надійно захищає листя та пагони пасльонових рослин. Має низьку норму витрат, екологічний. Захищає рослини упродовж 3-4 тижнів.

Препарат «Ратибор».

Ратибор є біопрепаратом, який діє як інсектицид. Головним компонентом цього препарату є концентрований імідаклоприд. Екологічний препарат, після потрапляння в личинок чи дорослих колорадських жуків уражає нервову систему й вже за 30 хвилин можна спостерігати їх масову загибель. Захищає ділянку від шкідників упродовж 14-25 днів.

Rate article