Одружився на бабусі. Як поживає пара, де наречена на 34 роки старша за коханого?

Новини

Новина про їхнє весілля сколихнула світ. Виходить справжньому коханню байдуже на вік? Однак наше суспільство реагує на це не однозначно. Комусь це неважливо, а хтось реагує на подібне досить негативно. Але чи мають такі стосунки право на існування?

Ця пара зіткнулась із чварами збоку читачів соцмереж.

– Та він хоче лише її майно!

– Навіщо йому стара жінка, невже серед молодих не міг знайти підходящої?

– Це соромно!

Так само шквал критики рухнув на цю пару. Різниця між закоханими цілих 34 роки, але вони ц далі залишаються разом!

Він зустрів її, коли йому було 16 років. У той час в неї було два розлучення та півстоліття прожитого життя. Вона чимало побачила і виховала чудову дочку, яка вже мала свою сімʼю та жила окремо.

Наші жінки у більшості, коли їм виповнюється 50 розглядають себе як бабусь, які вважають, що життя вже дало їм все, що могло і пора просто жити.

Але жінка у свої 50 зрозуміла, що в неї багато енергії та оптимізму аби так не думати. Вік – не перешкода, щоб бути щасливими. Як і раніше вона ходила в спортзал, подорожувала та насолоджувалась життям.

Всі, хто її бачив вперше сприймали її за жінку молодшу на 10 років. А познайомились вони на дні народженні його тітки. Серед запрошених жінка була як подруга, що з перших хвилин покорила хлопця своєю зовнішністю.

Поки однолітки кавалера зустрічались з ровесницями він потайки страждав він нерозділеного кохання. Минуло аж 3 роки поки доля знову не звела їх, проте того разу це було назавжди. Зустрівшись в бібліотеці пара продовжила спілкування в кафе.

Пара разом вже шостий щасливий рік. Єдине, що їх непокоїть відсутність змоги мати спільних дітей.

А що ви думаєте про такі шлюби?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

джерело

Rate article