Одночасно можуть піти з двох напрямків: розвідка спрогнозувала дії Росії 2023 року

Новини

Окупанти розуміють що програють, але завершення війни не планують.

Росіяни 2023 року планують далі намагатися продовжувати ведення наступальних операцій в УкраїніОкупанти можуть одночасно піти з півночі або сходу.

Про це представник ГУР Міноборони Андрій Черняк сказав у коментарі РБК-Україна.

“За оцінками воєнної розвідки України, росіяни наступного року й надалі будуть намагатися продовжувати ведення наступальних дій. На жодному з напрямків їм не вдалося досягнути своєї мети. Вони розуміють що програють, але завершення війни не планують”, – висловився Черняк.

Він уточнив, що наразі розвідка не може спрогнозувати, на яких саме територіях росіяни планують наступати. Розглядається можливість того, що армія РФ може одночасно піти з півночі або сходу. Утім, він наголосив, що станом на зараз на території Білорусі сил та засобів в окупантів немає.

“Такі дії ворога передбачаються, і наші війська до цього готові”, – запевнив представник ГУР.

Черняк допустив, що росіяни будуть намагатися втримати сухопутний коридор до незаконно анексованого українського Криму та захопити усю Донецьку область. Але, як він вважає, окупантам не вдасться форсувати Дніпро, щоб знову захопити український Херсон.

“За оцінками воєнної розвідки України, за наступні 4-5 місяців російська армія може втратити ще до 70 тисяч людей. І до таких втрат керівництво країни-окупантки готове”, – додав Черняк.

Rate article