“Один Путін у вертольоті, інший у машині, а який у Гаагу?” Українці висміяли “візит” глави Кремля до окупованого Маріуполя

Новини

Українці висміяли сумнівний “візит” головного воєнного злочинця Росії Володимира Путіна до тимчасово окупованого Маріуполя. У мережі засумнівалися, що диктатор справді був у місті.

Також українці наголосили, що шлях у Путіна може бути лише один – до Міжнародного кримінального суду у Гаазі. Своїми коментарями люди поділилися в Telegram-каналі OBOZREVATEL (щоб подивитися у вигляді, доскрольте до кінця сторінки).

Громадяни України зазначили, що Кремль, ймовірно, використав традиційний для себе хід із “клонуванням” Путіна, тому в окупованому Маріуполі справді могла бути людина, схожа на російського диктатора.

Українці написали, що справжній Путін напевно сидить у своєму бункері, а його двійники розтинають по тимчасово окупованим територіям для зйомки пропагандистських сюжетів.

''Один Путін у вертольоті, інший у машині, а який у Гаагу?'' Українці висміяли''візит'' глави Кремля до окупованого Маріуполя

При цьому в коментарях нагадали, що нещодавно Путін отримав офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину, тому на нього чекають у Гаазі, а не в Маріуполі.

Також у мережі наголосили, що кремлівські пропагандисти зняли погане “кіно” для росіян. Українці звернули увагу, що у комендантську годину у прифронтовому місті під час нібито приїзду Путіна їздять цивільні машини. При цьому в РФ, коли диктатор збирається кудись із візитом, російські спецслужби перекривають чи не все місто.
''Один Путін у вертольоті, інший у машині, а який у Гаагу?'' Українці висміяли''візит'' глави Кремля до окупованого Маріуполя

blank

Rate article