Одеситів обурила розповідь відомого ведучого про ТЦК: “Живе в іншому світі”

Новини

У місті Одеса працівники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки зупинили відомого українського телеведучого Григорія Решетніка.

Про це сам ведучий повідомив у своєму акаунті в Instagram. За його словами, представники центру підійшли до нього на залізничному вокзалі та ввічливо попросили пред’явити документи. Навіть після того, як вони впізнали його, це не вплинуло на хід перевірки. politeka.net

“Сьогодні на вокзалі до мене підійшли представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Дуже професійно, інтелігентно і коректно попросили пред’явити документи. Потім впізнали, але це не змінило процесу перевірки. Переконавшись, що всі документи в нормі – хлопці побажали гарного робочого дня”, – зазначив він.

Решетнік також додав, що опублікував цей пост, щоб закликати до дотримання закону та відповідальності у разі його порушення.

“Я дорослий хлопець і розумію, що ситуації бувають різними… я розповів свою історію. Проте, вважаю, що ми з повагою маємо ставитись до закону та тих, хто відповідає за його дотримання. Бо це основа! І хотілося б, щоб не тільки прості українці жили за законами..”, – переконує він.

скрін

Така ситуація обурила українців, які почали висловлювати своє невдоволення у коментарях під дописом ведучого:

«Батьки з 5 дітьми воюють. А, як щоб в вас було 2 дітей, то б тоді вирішував все один дзвоник. І не варто розводити демагогію», – пише користувач під іменем vikki_85k.

Інший коментатор зазначає: «Огидно слухати це з ваших вуст, коли таке свавілля з боку тцк! Можна писати статті і сидіти в Києві або за кордоном, а не на війну йти».

скрін

Користувач із ніком alla.ishenko говорить: «А виглядає, як реклама, типу поширення інформації “хорошої” про ТЦК».

Схожі думки має й інший коментатор: «Цікаво, дітьми прикриватися це дуже по-справжньому».

«Сколько вам заплатили за этот пост ? В країні мабуть є люди як вам повірять, але ми не тупі», – говорить під дописом ludmila.onatskaya.

скрін

Rate article