Новий землетрус сколихнув Україну, перші подробиці: особливо відчувалося на верхніх поверхах

Новини

Землетрус магнітудою 3,5 за шкалою Ріхтера було зафіксовано в Полтавській області 26 травня о 21:38.

Про це повідомили в Головному центрі спеціального контролю.politeka.net

“Епіцентр землетрусу знаходиться в Решетилівському районі, Полтавської області, на захід від м. Полтава, на глибині 7 км. За класифікацією землетрусів відноситься до ледве відчутних. Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах”, — повідомили вчені.

Експерти також додали, що подібні за силою землетруси з епіцентром на території Полтавської області реєструвалися і раніше. Наприклад, останні з них: 14 січня 2023 року з магнітудою 2,7 та 3 жовтня 2022 року з магнітудою 3,4.

Раніше Головний центр спеціального контролю повідомляв, що 14 квітня 2023 року о 04:54 було зареєстровано землетрус у Закарпатській області магнітудою 3,2. Епіцентр землетрусу знаходився на відстані 11 км на схід від міста Іршава, на глибині 4 км. За класифікацією землетрусів ці поштовхи також відносилися до ледве відчутних.

А ще раніше, 12 квітня 2023 року, Головним центром спеціального контролю було зареєстровано землетрус у 10 км на захід від м. Яремче Івано-Франківської області магнітудою 2,5 (за шкалою Ріхтера) на глибині 6 км.

Rate article