“Нікому вона не потрібна, тому буде… наша”: Лукашенко назвав Україну “своїм регіоном” і заявив, що “попереджав” Зеленського

Новини

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що через загострення на Близькому Сході Україна нібито «відходить на задній план». Також він марив, що Україна — «наш регіон». Про це повідомляє білоруське державне пропагандистське агентство БелТА, передають Патріоти України.

«Україна все одно буде наша. Нікому ця Україна не потрібна. „Заварушка“ на Близькому Сході… Я ж попереджав, коли війна почалася, Зеленському дзвонив: „Володю, послухай мене, досвідчену людину, не перший рік працюю. Щойно десь якась „заварушка“, про тебе забудуть“. І що відбувається? Україна відходить на задній план (через загострення на Близькому Сході)», — фантазував Лукашенко під час зустрічі з працівниками та будівельниками Білоруської АЕС та мешканцями Островця Гродненської області.

Самопроголошений президент Білорусі також переконував, що Європа «приповзе до Росії». «Їхня [за версією Лукашенка, США, — ред.] політика — це каламуть, каламуть, каламуть. Заварити чогось і в цій каламутній воді… Знаєте, що там рибу легше ловити. Це їхня політика. А все інше — це витратний матеріал, як в Україні сьогодні. Тому цей регіон [Україна] – наш регіон. У тому сенсі, що ми разом будемо», — додав білоруський диктатор.

Режим Лукашенка підтримує Росію у повномасштабній війні проти України. Російські окупаційні війська і танки наступали на північ України з території Білорусі. Там розміщено установки, з яких по містах України запускають ракети.

Росія використовує для своєї повномасштабної агресії аеродроми і повітряний простір Білорусі, білоруську інфраструктуру та лікарні, перевозить білоруською територією свою зброю і техніку тощо. Білорусь також допомагає Росії в незаконній депортації українських дітей. Лукашенко публічно підтримує фейкові наративи російського диктатора Путіна.

Rate article