“Ніхто в світі не купить російських протиракетних систем”: Військовий експерт заявив, що в Росії почалася паніка через ефективність HIMARS

Новини

Більше ніхто в світі не купить російські протиракетні системи, адже ніякі С-300 та С-400 не придатні для перехоплення HIMARS. Про це заявив голова Українського центру безпеки та співпраці, військовий експерт Сергій Кузан в інтерв’ю Радіо НВ, передають Патріоти України.

“Американська зброя показала високий клас і перемогла всі ті хвалебні реляції, які росіяни використовували на адресу своїх С-300, С-400 про те, що вони непереможні. І під цією маркою попродавали (комплекси – ред.) по світу. Я думаю, що більше ніхто в світі не купить цих протиракетних систем, а ті, хто купив, — дуже про це пожалкують”, — заявив він.

Кущан додав, що ЗСУ фактично нищать на полі бою військову спроможність Росії. “Виявилося, що HIMARS можуть діставати до комплексів С-300, С-400, які і були призначені, щоб збивати американську ракету по типу тієї, яка летить з пускової установки HIMARS. Сьогодні в Росії дійсно почалася паніка. І звучать навіть абсурдні вимоги про те, що “нам треба терміново розробити якусь протидію цим ракетам”. Очевидно, що такі розробки тривають роками”, — зазначив експерт.

Оцените статью
Добавить комментарий