“Ні в кого немає шансів”, – Невзоров повідомив, який процес відбувається швидше, ніж думали у Кремлі.

Новини

Настрій російських мас змінюється набагато швидше, ніж мріялося владі РФ, заявив Олександр Невзоров.

Російський опозиційний публіцист та військово-політичний аналітик Олександр Невзоров у своєму Telegram-каналі коротко описав сьогоднішню тактику Залужного. За його словами, вона полягає у забезпеченні стовідсоткової фронтової (і прифронтової) смертності росіян. Українці створили створили таку “щільність смерті” для ворога, що ні в кого немає шансів.

Всім слід розуміти, що нескінченний людський ресурс Росії зовсім не такий нескінченний, як його подають пропагандисти, наголосив Невзоров. Наприклад, підрозділи Росгвардії вже гарячково перекидають із Донбасу всередину РФ.

Як зазначив опозиціонер, путінський режим відчуває жах від самої думки про оголення “внутрішнього фронту”. Більше того, зміна настрою російських мас відбувається швидше, ніж думали у Кремлі.

Також Невзоров дав невтішну характеристику російським окупантам, які прибувають на фронт в Україну протягом останніх п’яти місяців. На думку аналітика, це ніякі не бійці, а бомжі та алкоголіки у військовій формі, здатні лише загинути за Путіна.

Нагадаємо, Олександр Невзоров спрогнозував непрості часи для росіянок: “Настане той день, коли зникне телебрехання”.

Також він прокоментував нове посилення каральної психіатрії в РФ: “Лікарі психлічок нарешті зможуть собі ні в чому не відмовляти”.

Раніше Невзоров заявив, що на російських школярів, цілком імовірно, чекає доля корейських підлітків, яких засудили до каторжних робіт за перегляд південнокорейських серіалів.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

Rate article