Ні грошей, ні квартири: у бурятки від імені держави вкрали “гробові” за сина, який загинув в Україні

Новини

У Росії мати окупанта отримала “гробові” гроші, і сама віддала їх аферистам.

У Росії аферисти “кинули” бурятку на 7 мільйонів рублів, які вона отримала за сина-окупанта, який загинув в Україні. “Гробові” гроші за сина, що безславно загинув, заповзятлива мати зібралася витратити на покупку машини і квартири.top.politeka.net

Однак, знайшлися ще більш заповзятливі шахраї, які “від імені держави” обіцяли бурятку допомогти з покупкою, але в результаті виманили всю суму “гробової” компенсації. Про це повідомляє “ТрансСиб.Інфо”.

Після того, як мешканка Бурятії отримала компенсацію, їй зателефонували аферисти, які запропонували допомогу від держави. Зокрема, жінку запевнили, що допоможуть їй купити автомобіль та квартиру, як вона мріяла. Мати військового злочинця повірила аферистам сама віддала їм сім мільйонів рублів.

Поліція підтвердила факт шахрайства. Правоохоронці заявили, що займуться справою, проте одразу попередили бурятку, що гроші їй навряд чи вдасться повернути.

Зазначимо, що в росії вже не вперше трапляються курйозні історії з “гробовими” грошима за безславно загиблих окупантів. Так, нещодавно батьки ліквідованого на війні в Україні окупанта за “гробові” гроші придбали новенький автомобіль – білий, як мріяв син. Цінічні росіяни зраділи, що тепер їм буде на чому їздити на цвинтарі.

Оцените статью
Добавить комментарий