“Не треба їхати сюди”: росіяни в паніці ламанулися до Казахстану та Грузії, але щось пішло не так

Новини

Після оголошення частково мобілізації тисячі росіян у паніці намагаються виїхати з країни, на кордоні утворилися затори.

Так, на російсько-грузинському кордоні коїться справжній хаос – автомобілі росіян, що біжать від мобілізації, «повилазили» навіть на зустрічну смугу. Дехто намагається прорватися без черги. top.politeka.net

“Проїхати неможливо, кордон встав”, – коментують очевидці хаосу

Також велика черга утворилася на кордоні росії з Казахстаном. Деякі росіяни йдуть із речами пішки. При цьому нікого назад “не розгорнули”.

У коментарях у кадрах, на яких росіяни штурмують кордони, народ обурюється, називаючи росіян боягузами, які замість того, щоб боротися з режимом тікають із країни, і просять не приїжджати ні до Казахстану, ні до Грузії.

«Не треба їхати сюди! Через вас ціни на житло злетіли, Казахстан не є гумовим. Вам не раді! Зберіть яйця в руки та відстоюйте свою позицію. Боріться за своє майбутнє! Слава Україні!», «А як же батьківщина?», «Баби на мітингах, а мужики біжать, фантастична країна», «Патріотизм закінчився», «Казахи не пускайте їх, потім ці виродки відіжмуть Північний Казахстан», «валіть звідси зі своїми червоними паспортами», «вони спочатку бідні нещасні, а потім кричать що їх утискають і путін прийди», «А як же “дядько Вова, ми з тобою?», “Валіть назад у своє лігво”, “Дуже шкода, бо я грузин і не хочу, щоб свині приїжджали до моєї країни. Нехай насолоджуються тим, чим пишалися Z патріоти. Вам ніде не раді”, – обурюються користувачі соцмереж.

Також у Мережі з’явилися кадри, як жителі Бурятії намагаються виїхати до Монголії.

Нагадаємо, протести проти оголошеної часткової мобілізації у росії так і не стали масовими. Учасників ативоєнних акцій досить швидко розігнали, декого затримали.

Загалом протести відбулися у 38 містах. В результаті було затримано понад 1300 осіб.

Найбільше затриманих у Москві та Петербурзі, де поліцейські діяли особливо жорстоко, наприклад, били по голові та ставили на коліна.

Оцените статью
Добавить комментарий